İzmit Çilingir Anahtar Hizmetleri
Anahtar Çilingir Hizmetleri
Hatipköy mah.enverpasa cad. No.8
İzmit/Kocaeli
yildiraykocaer@hotmail.com
0 507 122 2554

Cumhuriyetimizin 100. Yılında 100 bin fidan

26.09.2023 

Gelecek nesillere bırakılacak en büyük mirasın doğa olduğu bilinciyle Özdilek Holding, cumhuriyetimizin 100. yılında 100 bin fidanla ormanlarımıza nefes, geleceğimize umut oluyor. Özdilek, kendi şirketler grubunda yer alan kuruşları adına bağışladığı toplamda 8 orman 100 bin fidanla geleceğimizin umudunu yeşertmeye devam ediyor.

Temelleri 1971 yılında atılan Özdilek Holding, ülkemizde faaliyet gösteren tüm şirketlerin, yeşil alanların korunması ve artırılması amacıyla çalışmalarını yürütmeleri gerektiğine inanarak, bu konudaki sosyal sorumluluk projelerine yüksek önem veriyor.

Sürdürülebilir bir yaşam amacıyla 2004 – 2005 yılları arasında, Urla – Zeytinlik ve Menderes Görece sınırları içerisinde yer alan İzmir Dostluk Ormanı ve Milli Egemenlik Ormanı’na, 40 bin fidan bağışlayarak toplamda 3 hatıra ormanı oluşturdu.

Yeşili korumanın, dünyayı ve yaşamı korumak demek olduğunun farkında olarak, 2018 yılında Türkiye Erozyonla Mücadele Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı (TEMA) iş birliğiyle Bursa Karacabey’de Özdilekteyim.com, Özdilek Eğitim, Sağlık, Kültür ve Sanat Vakfı ve Özdilek Holding adına 30 bin fidanı toprakla buluşturdu.

 “Aklımız Fikrimiz Orman, Aklımız Fikrimiz Fidan” düşüncesiyle sosyal sorumluluk projelerine devam eden Özdilek, TEMA ile yaptığı iş birliğiyle İzmir Bademli Ağaçlandırma Sahası’na Özdilek Ev Tekstili adına 10 bin fidan bağışladı.

YÜZÜNCÜ YILDA YÜZ BİN FİDAN YERYÜZÜNDE YEŞERİYOR

Doğayı ve geleceğimizi korumak için çalışmalarını sürdüren Özdilek Holding, cumhuriyetimizin 100. yılında anlamlı bir sosyal sorumluluk projesine daha imza atıyor. Sivas Sarkışla sınırları içerisinde yer alan Sivas Sivrialan Hatıra Ormanı’na 20 bin fidan daha bağışlayarak, yüzüncü yılda yüz bin fidanı yeryüzünde yeşertiyor.

Sürdürülebilir bir dünya bırakmak için harekete geçtiği projesiyle toplamda 8 orman 100 bin fidanı toprakla buluşturan Özdilek Holding, cumhuriyetimizin 100. yılında geleceğe en değerli armağanı bırakıyor.

Gönderen: journal
107 defa okundu 
 


Bilim-Teknoloji
Siber saldırganların yeni hedefi: Sadakat programları
Geleceğin girişimcileri için TEKNOFEST İzmir heyecanı başlıyor
Starfield’dan, The Outer Worlds’e, uzaya yolculuk temalı en iyi oyunlar!
Kör imzalama kripto yatırımcıları tehlikeye mi atıyor?
Okullarda uygulanması gereken 6 web filtreleme çözümü

 

 
İzmit Çilingir Anahtar Hizmetleri - 0 507 122 2554